Керівники району привітали з "Бронзою" команду дівчат з міні-футболу з с.Заворичі

опубліковано 1 лют. 2017 р., 03:58 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 1 лют. 2017 р., 04:14 ]

Нещодавно в Новояворівську, на Львівщині, відбулися фінальні матчі першості України з міні-футболу серед дівчат 2000 – 2001 та 2002 – 2003 років народження Всеукраїнської Асоціації сільського футболу України. На турнірі зібралося вісім найсильніших команд із різних куточків України.
    Броварщину представляло три команди. Це – дві команди ДЮСШ Красилівки Броварського району та ДЮСШ Заворичі Броварського району. Дівчата із Красилівки 2000-2001 року народження із десятьма очками стали «срібними» призерками першості України, а їх однолітки із Заворич – із вісьмома, «бронзовими». Крім цього кращим воротарем було визнано Анастасію Мельник (ДЮСШ Заворичі), а кращим гравцем - Анастасію Москаленко (ДЮСШ Красилівка). Вітаємо красунь із Броварщини та їх тренерів та бажаємо подальших успіхів!
    Голова Броварської районної ради С.М.Гришко, депутат Київської обласної ради О.Є.Кищук, керівник апарату адміністрації К.В.Прянішнікова, директор Броварського районного ДЮСШ Т.А.Філіпова привітали дівчат з с.Заворичі із значним досягненням на спортивній ниві.