Керівники району відвідали стаціонарне відділення для постійного проживання одиноких громадян

опубліковано 5 січ. 2017 р., 06:36 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 січ. 2017 р., 06:47 ]

Напередодні Різдва Христового стаціонарне відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян Броварського районного теріторіального центру соціального обслуговування відвідали виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся і начальник управління соціального захисту населення Л.П.Яіцька.
    Виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся привітав всіх жителів теріторіального центру з Новорічними та Різдвяними святами та вручив подарункові набори.