Керівники району взяли участь у відзначені 96-ї річниці військовій частині 3001 Національної гвардії України

опубліковано 16 вер. 2016 р., 04:42 Інформаційно-довідковий центр

16 вересня – голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько спільно з головою районної ради С.М.Гришко взяли участь у відзначені 96-ї річниці військовій частині 3001 Національної гвардії України.
    Заходи відбулися в селищі Калинівка біля пам’ятника загиблим чекістам, що боронили Батьківщину від німецько-фашистських загарбників під час Другої світової війни.
    В заході взяли участь керівники Національної гвардії України, ветерани військової частини, герой України В.І.Чернишенко, Калинівський селищний голова В.С.Булкот, почесні жителі району, актив громади селища Калинівка, учні Калинівської ЗОШ.
    Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців частини під час Другої світової війни та 106 нацгвардійців, що боронили незалежність України на сході держави.
    Зі словами вітання до присутніх зверталися начальник північного територіального Київського управління національної гвардії України М.О.Миколенко, герой України В.І.Чернишенко, голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко, Калинівський селищний голова В.С.Булкот.
    Закінчився захід покладанням квітів біля пам'ятного знаку загиблим чекістам.