Новини‎ > ‎

"Кохання поза часом"

опубліковано 15 лют. 2018 р., 04:16 Інформаційно-довідковий центр
   14 лютого 2018 року Броварським міськрайонним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області проведено акцію Міністерства юстиції України "Кохання поза часом". 

 
  
  У Валентинів день всі закохані, навіть вночі, могли подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану заяву про державну реєстрацію шлюбу та зареєструвати його, якщо він призначений у вищевказаний день. 
  

   З такою урочистою подією молодят привітав виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся.  Голова Броварської міської ради І.В. Сапожко та керівництво Головного територіального управління юстиції у Київській області.


   Броварський міськрайонний відділ ДРАЦС створив барвисте і тепле свято закоханим парам, які вирішили побратися в День Святого Валентина.

   Екслюзивне шоу для молодят влаштували зовсім юні і вже досвідчені артисти, маленькі янголята і, звичайно, сам Святий Валентин. Сотні троянд, пелюсткові доріжки, лагідні вогники свічок та казкові вбрання дійових персонажів балу для закоханих - все це для того, аби спогади про шлюбну церемонію завжди нагадували новим сім'ям чарівну казку.


Comments