Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянула питання «Про епідеміологічну ситуацію в Броварському районі та захворюваності на грип та ГРВІ

опубліковано 22 січ. 2016 р., 01:36 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 січ. 2016 р., 01:36 ]

22 січня – виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
    На нараді присутні керівник апарату адміністрації К.В.Прянішнікова, головний лікар ЦРЛ В.В.Багнюк, заступник головного лікаря Броварського районного центру первинної медико – санітарної допомоги Горбань С.В., головний санітарний лікар Вакарчук О.В., головний лікар Броварської екстреної медичної допомоги Никифорук Р.І., начальник районного відділу освіти Чайка Л.Г., члени комісії.
    На порядку денному комісії розглядалося питання «Про епідеміологічну ситуацію в Броварському районі та захворюваності на грип та ГРВІ.