Козацькому роду нема переводу!!!

опубліковано 11 жовт. 2019 р., 04:36 Інформаційно-довідковий центр
   11 жовтня 2019 року у Броварській районній державній адміністрації відбулися урочистості присвячені Дню захисника України та Дню Українського козацтва.

На заході були присутні: голова Броварської райдержадміністрації М. Клименко, голова Броварської районної ради С.Гришко, перший заступник голови Броварської райдержадміністрації Ю. Плаксязаступник голови адміністрації О. Юрченко, виконуючий обов'язки керівника апарату адміністрації О. Мордач, учасники антитерористичної операції, військовослужбовці та рідні загиблих воїнів.

З урочистими словами подяки до присутніх захисників звернулися голова адміністрації М. Клименко та голова ради С. Гришко.

Побажавши всім міцного здорв'я, миру, спокою, сімейного благополуччя та віри у перемогу, очільники Броварського району вручили воїнам АТО медалі "ХРЕСТ УЧАНИКА АТО" та "ЗАХИСНИК РІДНОЇ ЗЕМЛІ". Військовослужбовців Збройних Сил України відзначили почесними грамотами Броварської районної державної адміністрації, знаками пошани, подяками Броварської районної ради та цінними подарунками.

Пам'ять про полеглих воїнів АТО вшанували хвилиною мовчання, а їх сім'ям в знак шани подарували квіти.

На завершення районного заходу відбувся святковий концерт за участі колективів народної самодіяльності Броварського району.

У фоє комунальними закладами Броварської районної ради були представлені тематичні виставки.