КОЗАЦТВА ДУХ У ПРАВНУКІВ СЕРЦЯХ

опубліковано 13 жовт. 2017 р., 05:08 Інформаційно-довідковий центр
   Cаме під такою назвою пройшов захід у великій залі Броварської районної державної адміністарції, присвячений Дню Захистника Вітчизни та Українського козацтва.

У заході взяли участь виконуючий обов'язки голови адміністрації Ю.С. Плакся, заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, учасники, ветерани АТО та їхні рідні, почесні жителі Броварського району, працівники адміністрації, сільські та селищні голови, представники ЗМІ.

З вітальним словом до присутніх звернувся виконуючий обов'язки голови адміністрації Ю.С. Плакся, який подякував всім Захисникам, які обороняють рідну землю від загарбника, побажав здоров'я, щастя, міцного здоров'я.

Також з наших Захисників привітала заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна, яка побажала всім козацького здоров'я, сімейного затишку та всього найкращого.

Грамотами та ціннимим подарунками нагороджено  55 військовослужбовців та учасників АТО.

Своїми номерами присутніх вітали Віра Коломієць та Іван Царенко

Березовська Аріна