Мешканці Броварського районну приєдналися до всеукраїнського суботнику, присвяченого акції «За чисте довкілля»

опубліковано 22 квіт. 2013 р., 06:39 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 квіт. 2013 р., 07:26 ]
    20 квітня – мешканці Броварського районну приєдналися до всеукраїнського суботнику, присвяченого акції «За чисте довкілля».
    Керівництво райдержадміністрації, районної ради, працівники структурних підрозділів адміністрації, депутатський корпус сільських рад, представники громадських організацій, представники молодіжних організацій, актив села взяли участь в заході в селах Богданівка, Пухівка, Калинівка.

20 квітня 2013 р.

В кожній сільській, селищній раді відбулося прибирання вулиць, парків та скверів.
    Під час проведення суботнику з сіл та селищ Броварського районну було вивезено 415 кубометрів твердого побутового сміття і висаджено 5600 саджанців дерев в заході взяли участь 1800 жителів Броварщини.