М.Ф. Клименко привітав працівників суду з професійним святом

опубліковано 14 груд. 2018 р., 04:53 Інформаційно-довідковий центр
   14 грудня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко привітав працівників суду з професійним святом.
   У своєму привітанні Микола Федорович зазначив: "Від наполегливої та самовідданої праці всіх, хто працює у судовій системі, великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою! Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від суддів та працівників судових органів високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості справі та наполегливості.
   Впевнений, що суддівський корпус Броварського міськрайонного суду завжди буде гарантом забезпечення засад справедливості та законності, формуючи правову культуру серед жителів краю, їх повагу до Права та Закону. Нехай Вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає вас до спільної мети – утвердження верховенства права в нашій державі! Здоров’я, енергії, натхнення для нових звершень на ниві здійснення правосуддя! Бажаю всім доброї вдачі, оптимізму й професійних успіхів, шани громадян і підтримки держави!"

За сумлінну працю, самовідданість своїй справі, високий професійний рівень та з нагоди свята присутнім вручено Почесні грамоти адміністрації з цінними подарунками.