«Ми є у тебе, Україно»

опубліковано 19 лют. 2018 р., 22:08 Інформаційно-довідковий центр
   Фестиваль під такою назвою було проведено 17 лютого 2018 року у смт Калинівка, Броварського району.

До проведення 1-го Вибіркового туру фестивалю-конкурсу «Ми є у тебе Україно», долучилися працівники КЗ БРР «Броварський районний будинок культури», Калинівського селищного будинку культури та працівники галузі культури району.

Перед проведенням фестивалю у Києві, організаторами заплановано низку відбіркових етапів у Київській області, адже за їх словами, «справжні самородки мешкають не лише у столиці».

Ці слова справою і талантом підтвердили артисти та учасники художньої самодіяльності Броварського району.

Зустрічали гостей, учасників та членів почесного журі фестивалю-конкурсу народні ансамблі «Любисток» (кер. Л. Лебідь, с. Гоголів), «Молодиченьки» (кер. В. Кожушко, с. Літки), «Перевесло» (О. Кеуш, с. Богданівка).

Оскільки мистецький захід відбувався під час Сирного тижня, працівники Калинівського БК та місцевої бібліотеки пригощали присутніх смачними запашними млинцями та солодким ягідним варенням.

Тривала програма Фестивалю виявилася надзвичайно яскравою та насиченою. Варто зазначити, що ведучою заходу була зірка «Нового каналу» - Наталія Кудряшова.

Сподіваємося, що радість, яку подарували організатори та учасники заходу, залишиться надовго у серцях глядачів.