Новини‎ > ‎

«Ми – надія твоя, Україно!»: творчий звіт вихованців гуртків КЗ «Броварський районний ЦДЮТ» БРР КО

опубліковано 7 квіт. 2017 р., 03:22 Інформаційно-довідковий центр
    
    Що ми знаємо про талановитих дітей? Їхні імена ми чуємо лише іноді, коли ЗМІ повідомляють про черговий рекорд або досягнення… Та насправді обдаровані діти є в кожному куточку нашої країни, в кожному населеному пункті, на кожній вулиці, у кожній родині. Вони щодня дивують своїм розумом, цілеспрямованістю та уміннями. Можливо, таких дітей в нашій країні було б набагато більше, аби дорослі цьому не заважали, а навпаки сприяли розвитку їхніх творчих здібностей.
    За словами видатного педагога, письменника, поета Сухомлинського В. «діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості». Саме таку атмосферу в Броварському районі намагається створювати КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО. І щоб висвітлити свою діяльність, показати дорослим, якими здібностями володіють їхні діти – діти Броварщини, районний центр творчості вже другий рік поспіль проводить святковий захід – творчий звіт вихованців гуртків «Ми – надія твоя, Україно!».
    Цьогоріч концертна програма і виставка творчих робіт вихованців гуртків художньо-естетичного напрямку «Колиска націй – Київська земля, в усі віки ти будь благословенна» були приурочені 85-ій річниці з дня утворення Київської області.
    Творчий звіт, що відбувся 6 квітня 2017 року у будинку культури смт. Калинівка, зібрав керівників гуртків, талановитих дітей та почесних гостей. Святкова концертна програма розпочалася із фрагменту виступу «Веснянки» фольклорного колективу «Промінь». Далі, після акапельного виконання гімну України керівником гуртка «Вокальний» Шпильовою А., звучали вірші про діяльність закладу від гуртка «Шкільна естрада» (кер. Ніколаєнко Н.). Вокально-хореографічні композиції «Квітка душа» та «Мамине серце» гостям свята подарували керівник гуртка «Вокальний» Пащук С. та Половко В. спільно з хореографічним колективом «ОЛЕКСА ПЛЮС» (кер. Нагорний О.), а Чакун Д., вихованець гуртка «Вокальний» (кер. Васьківський А.), запальною піснею «Мова єднання» зірвав гучні оплески у глядацької аудиторії. Також родзинкою концертної програми стали пісні «За лісами, за горами», «Кришталеві роси», виконані вихованками вокальних гуртків під керівництвом Демиденко О. та Кеуша О.
    Начальник відділу освіти Броварської РДА Чайка Л., яка була присутня на святі, подякувала педагогічному колективу КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО за їх наполегливу і складну працю, за те що знаходять сили виховувати не тільки обдарованих особистостей, а й патріотів своєї країни. Адже багато творчих, патріотичних робіт та листівок, виготовлених саме вихованцями гуртків Броварського району, було передано волонтерами в зону АТО для військовослужбовців.
    Шибіко Р., депутат Броварської районної ради, теж не залишив поза увагою звітний концерт Центру творчості. Він був приємно вражений виступами гуртківців й пообіцяв і надалі підтримувати талановиту молодь Броварщини.
    На завершення святкової програми на сцені з вітальним словом виступила директор КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО Куць Т. Вона побажала дітям завжди залишатися такими ж життєрадісними, креативними та цілеспрямованими, а педагогам - стимулу, добробуту, нових подвигів у роботі, затишку та миру. Також директор Центру творчості подякувала за всебічну підтримку Броварській районній раді та депутатському корпусу, Броварській РДА та відділу освіти Броварської РДА. Куць Т. наголосила на тому, що нині така допомога від влади є надзвичайно необхідною, адже дитяча творчість постійно розвивається, і тому завжди потребує уваги.
    Після таких чудових, насичених творчих звітів, кожен з нас ще раз може переконатися, що обдарованих дітей дуже багато. Єдине, що залежить від нас, дорослих, - це розгледіти цю жаринку таланту, не дати їй загаснути; постійно стимулювати і підтримувати дитину, відкривати нові грані, плекати й оберігати її. Адже за словами Волошина М.: «Дитина – невизнаний геній серед буденно сірих людей». Тож, щоб така сірість не затьмарювала душі нашого майбутнього, варто вже сьогодні звертати увагу на те, як проходить дозвілля нашої молоді та долучати її до прекрасного - до творчості!


Comments