«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

опубліковано 6 лип. 2016 р., 00:53 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 6 лип. 2016 р., 23:24 ]

6 липня 2016 р.

05 липня в приміщенні малої зали райдержадміністрації відбувся семінар з питань використання джерел відновлюваної енергії на об’єктах соціальної сфери в сільській місцевості та Форум місцевого розвитку спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».

В семінарі взяли участь заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, координатор Проекту ЄС/ПРООН програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Київській області С. М. Коваль, виконуючий обов’язки начальника відділу економіки К. В. Мельниченко, голови сільських рад, голови та представники громадських організацій населених пунктів, що беруть участь у Проекті.

В ході семінару, який вела координатор Київського ОПВ Коваль С.М., відбулося урочисте вручення сертифікату та подяки ГО «Надія та Довіра» с. Шеченкове за завершення реалізації мікропроекту «Інноваційні. Енергоефективні заходи вуличного освітлення в с. Шевченкове: капітальний ремонт з встановленням фото-електричних модулів» та плідну співпрацю у забезпеченні сталого соціально-економічного розвитку на місцевому рівні.