Мітинг-реквієм до 30 роковин Чорнобильської катастрофи

опубліковано 26 квіт. 2016 р., 04:07 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 26 квіт. 2016 р., 04:08 ]
    26 квітня – виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся прийняв участь в мітингу-реквієм до 30 роковин Чорнобильської катастрофи, який відбувся біля пам’ятника Героям – Чорнобильцям.
    В заході взяли участь голова районної ради С.М.Гришко, міський голова м.Бровари І.В.Сапожко, керівник апарату адміністрації К.В.Прянішнікова, начальник Броварського управління ГУ МНС України в Київській області М.М.Семиног, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЄС із м.Бровари та Броварського району, вдови, діти,онуки ліквідаторів аварії на ЧАЄС, настоятелі всіх церков м.Бровари, особовий склад Броварського управління ГУ МНС України в Київській області.
    Отець Михайло, настоятель церкви Пресвятої Богородиці Київського патріархату відслужив молебень за людей, які загинули під час ліквідації катастрофи.
    Із словами вдячності до присутніх ліквідаторів зверталися міський голова м.Бровари І.В.Сапожко, голова районної ради С.М.Гришко, виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся, голова Броварської районної організації «Чорнобильський Спас» Я.Я.Скопич, голова Броварської громадської організації «Чорнобильські дзвони» А.В.Гранат, голова міськрайонної організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» М.М.Хрущенко.
    Закінчився мітинг-реквієм покладанням квітів до пам’ятника Героям – Чорнобильцям очільниками міста і району.

26 квітня 2016 р.