Мітинг-реквієм, присвячений 31-й річниці аварії на ЧАЕС

опубліковано 26 квіт. 2017 р., 05:06 Інформаційно-довідковий центр

26 квітня на території Броварського відділу поліції відбувся захід, присвячених 31-й річниці аварії на ЧАЕС на участі голови Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименка, керівника апарату адміністрації К.В. Прянішнікової.

Хвилиною мовчання згадали працівників міліції, які ціною життя боролися з наслідками того страшного вибуху.

Голова Броварської райдержадміністрації М.Ф. Клименко звернувся до присутніх зі словами подяки за відвагу та хоробрість ліквідаторів, які, рятуючи інших людей, віддали найдорожче - своє життя. Він закликав присутніх пам'ятати про самопожертву вогнеборців і робити все, щоб більше така трагедія не повторилася ніколи.

Також голова нагородив ветеранів міліції, які проявили мужність в ті дні і захищали світ від атомного лиха почесними грамотами та цінними подарунками.

Захід закінчився покладанням квітів до пам'ятника, присвяченого працівникам органів внутрішніх справ Броварщини - учасникам ліквідації Чорнобильської катастрофи.