Новини‎ > ‎

Мітинг-реквієм з нагоди Дня скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні

опубліковано 22 черв. 2017 р., 03:13 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 23 черв. 2017 р., 02:36 ]
 

  22 червня голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко взяв участь в проведенні мітингу – реквієму з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні, який відбувся біля пам’ятника загиблим воїнам селища Калинівка. 

    У заході взяли участь голова районної ради С.М.Гришко, голова Калинівської селищної ради В.С. Булкот, Герой України В.І.Чернишенко, депутати районної ради, представники ветеранських організацій, учнівська молодь. 

   До присутніх звернулися голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, голова районної ради С.М.Гришко, голова Калинівської селищної ради В.С. Булкот, голова Броварської районної організації ветеранів війни, праці та правоохоронних органів М.П.Хомич. 

 
 

   Хвилиною мовчання вшанували полеглих воїнів та жертв війни.

   76 років тому наші співвітчизники стали на захист своєї Вітчизни. Та війна забрала життя кожного п’ятого українця і нема жодної родини, яку б обійшов біль втрати. Сьогодні вже мало залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам'яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.

   Як і тоді, сьогодні мужні сини й дочки нашої Батьківщини стоять на  лінії захисту від сусідньої країни агресора. Саме завдяки їм ми радіємо сонцю та життю.

    

  


   Ніхто не забутий, ніщо не забуте! Під таким гаслом пройшли мітинги – реквієми в кожному населеному пункті Броварського району. В заходах взяли участь голови сільських, селищних рад, депутати всіх рівнів, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники громадських організацій, актив населених пунктів. У всіх населених пунктах на приміщеннях установ і організацій були приспущені державні прапори України. 

 

 

Comments