Новини‎ > ‎

Митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній звершив освячення місця та наріжного каменя для побудови Миколаївського храму в селі Рожівка

опубліковано 16 черв. 2014 р., 06:39 Інформаційно-довідковий центр
    14 червня 2014 року, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній на запрошення благочинного Броварського р-ну прот. Михаїла Лесюка звершив освячення місця та наріжного каменя для побудови Миколаївського храму в селі Рожівка. 
    Під час освячення наріжного каменя було закладено капсулу за участю голови Броварської районної ради Сергія Гришка та сільського голови Софії Величенко
    Після освячення у своєму повчальному слові митрополит Епіфаній привітав жителів села з початком будівництва храму та закликав благодійників долучитись до богоугодної справи побудови нового храму. 
    В свою чергу сільський голова Софія Величенко подякувала владиці за візит до села та освячення місця під побудову Миколаївського храму. 
    Всі присутні мали можливість поклонитись часточці мощей святителя Миколая Чудотворця та отримати на молитовну пам’ять іконку. 
    В заході взяли участь представники Броварської райдержадміністрації, депутати Броварської районної ради, представники релігійних і громадських організацій села Рожівка, актив села.
Comments