Міжнародний День людей похилого віку

опубліковано 3 жовт. 2011 р., 05:07 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 жовт. 2011 р., 06:47 ]

30 вересня – в ресторані «Олімп» відбувся святковий концерт та благодійний обід з врученням ветеранам продуктових наборів.
   Керівники району відвідали на дому вручили квіти і грошову допомогу 6 жителям району, яким виповнилося 100 і більше років та мешканцям стаціонарного відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Гоголів, яких пригостили солодощами і фруктами.

В рамках благодійної акції «Милосердя», підприємства різних форм власності с.Семиполки, виділили продукти харчування.
    По місцевому радіомовленню прозвучало вітання керівників району з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана. Міськрайонна газета «Нове життя» інформує про хід проведення благодійної акції «Милосердя» в Броварському районі.
    Соціальні працівники і робітники терцентру провели додаткове обстеження матеріально-побутових умов проживання пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян, звертаючи особливу увагу на підготовку житла до зими, придбання палива, заготівлю картоплі та овочів.
    На осінньо-зимовий період 2011-2012 рік потребували забезпечення твердим паливом 65 одиноких непрацездатних громадян, 19 з яких отримали субсидію на суму 10,6 тис. гривні. Станом на 30.09.2011 року всі одинокі жителі району забезпечені твердим паливом, овочами, картоплею.