Новини‎ > ‎

На Броварщині відбулися змагання з пожежно-прикладного спорту серед невоєнізованих протипожених формувань сільських пожежних команд та добровільних пожежних дружин

опубліковано 24 трав. 2017 р., 06:29 Інформаційно-довідковий центр

    24 травня на території спортивного комплексу Броварського училища фізичної культури в м. Бровари були проведені щорічні змагання з пожежно-прикладного спорту серед невоєнізованих протипожежних формувань м. Бровари та Броварського району. Учасники змагань змагались в естафеті 4 по 100 метрів з подоланням перешкод, гасінням горючого протвіня, в бойовому розгортанні від пожежного автомобіля на одну магістральну та дві робочі лінії з гасінням умовної пожежі. Приймали участь команди Добровільних пожежних дружин міста та району, сільські пожежні команди та Дружин юних рятувальників шкіл м. Бровари та Броварського району. Переможці змагань були нагороджені грамотами та цінними подарунками.
    Результати змагань серед ДЮП (дружин юних пожежних) міста Бровари та Броварського району (пожежна естафета 4х100м. з подоланням перешкод та гасінням умовної пожежі): 
1) Великодмерський НВК;
2) Тарасівський НВК;
3) Плосківське НВО ;

Загалнокомандне місце серед невоєнізованих протипожених формувань сільських пожежних команд та добровільних пожежних дружин
1) СПК с. Требухів ;
2) Плосківське СПК;
3) Русанівське СПК;

   Голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко привітав переможців змагань та нагородив їх Почесними грамотами Броварської райдержадміністрації та цінними подарунками.
Comments