На Броварщині відбулись урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі

опубліковано 10 трав. 2016 р., 04:20 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 11 трав. 2016 р., 22:34 ]
    У всіх населених пунктах Броварського району відбулись урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі.
    В заходах взяли участь керівництво району, представники органів місцевого самоврядування, Герой України В.І.Чернишенко, Герої Соціалістичної праці, ветерани другої світової війни, діти війни, учасники АТО, представники громадських і молодіжних організацій, жителі населених пунктів, учні загальноосвітніх шкіл Броварського району.
    Присутні на заходах поклали квіти до меморіальних знаків, пам’ятників учасникам Другої світової війни, священнослужителі провели молебень за загиблими у війні з фашизмом 1939 -1945 років та за мир на Україні. Аналогічні заходи були проведені біля могил воїнів, що загинули під час Другої світової війни.
    До 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі від Броварської райдержадміністрації, районної ради та Міськрайонної організації «Товариства Червоного Хреста України» всім ветеранам Другої світової війни були надані продовольчі пакунки.

10 травня 2016 р.

12 травня 2016 р.