На Броварщині відкрили новий сучасний стадіон

опубліковано 5 груд. 2016 р., 22:53 Інформаційно-довідковий центр

В придеснянському селі Зазим’є сталася довгоочікувана подія – відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям. На цю знакове явище у футбольному й спортивному житті краю очікували з нетерпінням як самі футболісти та футбольні вболівальники, а також пересічні жителі району. Футбольне поле, яке має розмір 40х60 метрів і вкрите надсучасним покриттям, буде другим у Броварському районі. Перше з’явилося раніше у сусідньому селі Погреби. Тепер прихильники цієї улюбленої гри мільйонів, футболу, матимуть змогу тренуватися і проводити матчі й в холодну пору року. Це стало справжнім святом для мешканців Зазим’я й не тільки. Адже до них завітали високоповажні гості: Народний депутат України Іван Крулько, перший Віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, меценати та бізнесмени - Ігор Бройде, Василь Крулько, Михайло Мадярчик, представник керівництва Київської обласної ради і член виконкому Федерації футболу Броварського району Василь Гузій. Не обійшлося і без голови Зазимської сільської ради Людмили Спичак, яка доклала чимало зусиль щоб цей майданчик взагалі був збудований. Право перших ударів на новому газоні дістали почесні гості та господиня села. Потім відбувся святковий концерт, на якому виступили місцевий гурт «Калинові Роси» та «зірки» української естради - Олександр Порядинський, переможець 4-го «Х-Фактора» і Олександр Павлик. Сподіваємося, що зовсім скоро такі чудові, сучасні стадіони з’являться і в інших населених пунктах Броварщини і Київщини.