На Броварщині відзначили 100-річчя Товариства Червоного Хреста України

опубліковано 18 трав. 2018 р., 03:36 Інформаційно-довідковий центр

18 травня 2018 року у приміщенні великої зали Броварської районної державної адміністрації відбулись урочисті збори присвячені 100-річчю Товариства Червоного Хреста України. На святі були присутні: керівники міста Бровари та Броварського району, волонтери Товариства Червоного Хреста, керівники навчальних закладів, громадських організацій міста та району.
   Червоний Хрест – найвідоміший символ на планеті. Створений 1863-го року у Женеві – на першій конференції Товариства. В Україні ж організація Товариства Червоного Хреста існує вже 100 років. Саме з 18 квітня (з дня створення) розпочато хвилю святкувань, приуроченої події створення цієї благодійної організації. У районі та місті Бровари Товариство представлене Броварською міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України.
    У 1992 році Президентом України видано «Указ про Товариство Червоного Хреста України», за яким воно визнається єдиним національним Товариством Червоного Хреста України на території нашої держави, уповноваженим сприяти органам державної влади в їхній діяльності в гуманітарній сфері.

З вітальним словом до присутніх звернулись заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, голова Броварської районної ради С.М. Гришко, Броварський міський голова І.В. Сапожко.

та відзначили працівників Броварської міськрайонної організацієї Товариства Червоного Хреста України Почесними грамотами та Подяками.

З вітальним словом до присутніх звернулась виконуючий обов’язки голови Київської обласної організації Червоного хреста України Правдива І.О.

Голова Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста, заслужений працівник соціальної сфери України Драпей Л.Б. привітала присутнім зі святом та вручила нагороди.

Представники Броварського районного будинку культури та м. Бровари подарували присутнім творчі вітання.