На Броварщині відзначили День Гідності та Свободи

опубліковано 21 лист. 2017 р., 03:48 Інформаційно-довідковий центр

21 листопада 2017 року в селі Требухів відбулись заходи з нагоди відзначення Деня Гідності та Свободи.

На заходах були присутні заступник голови Броварської райдержадміністрації Плакся Ю.С., заступник голови Броварської районної ради Гоголіна А.В., депутат Київської обласної ради Кищук О.Є., Требухівськимй сільський голова Куць В.В., депутати районної та сільської рад, учнівська молодь.
    Як зазначив Плакся Ю.С., цей день - незаперечний доказ відродження української нації та держави, утвердження того, що події на Майдані змінили нас, об’єднавши в єдиній, соборній та незалежній Україні. Європейський шлях розвитку України є незмінним і вступ в дію Угоди про асоціацію з Європейським Союзом – є виконанням ключової вимоги Революції гідності.
    У День Гідності та Свободи ми вшановуємо мужніх патріотів, які віддали своє життя за незалежність України під час подій на Майдані та в зоні АТО.
    На знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу присутні поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.