На Броварщині відзначили День медичного працівника

опубліковано 21 черв. 2016 р., 01:53 Інформаційно-довідковий центр
    17 червня – виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації Ю.С.Плакся прийняв участь в урочистому засіданні присвяченому Дню медичного працівника в актовій залі районної лікарні.
    На заході були присутні голова районної ради С.М.Гришко, міський голова м.Бровари І.В.Сапожко, керівник апарату райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, працівники медичної галузі Броварщини, місцеві засоби масової інформації.
    З вітальним словом до присутніх зверталися виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації Ю.С.Плакся, голова районної ради С.М.Гришко, міський голова м.Бровари І.В.Сапожко, головний лікар Броварської районної центральної лікарні В.В.Багнюк, виконуючий обов’язки головного лікаря Центра первинної медитко-санітарної допомоги Горбань С.В.
    Від імені Броварської районної державної адміністрації і районної ради було вручено 27 Почесних Грамот і Подяк.
    У всіх населених пунктах Броварщини представники органів місцевого самоврядування та актив  привітали медичних працівників з професійним святом.

Фотоальбом Google+