На Броварщині відзначили День працівників сільського господарства

опубліковано 18 лист. 2019 р., 01:33 Інформаційно-довідковий центр

15 листопада керівництво Броварського району привітало працівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко та Броварської районної ради С. Гришко.

У щирих словах вдячності М. Клименко побажав аграріям району щастя й здоров’я, добрих врожаїв від своєї нелегкої, наполегливої праці, невичерпної наснаги та подальших успіхів в ім’я розквіту Броварщини та України.

З нагоди свята кращих працівників сільськогосподарських підприємств району нагородили Відзнаками голови Броварської райдержадміністрації, Почесними грамотами Броварської районної державної адміністрації, Знаками Пошани та Подяками районної ради, квітами та цінними подарунками.

По закінченню урочистостей відбувся святковий концерт за участю художніх колективів Броварського району.