На Броварщині відзначили День Прапора та 25 річницю Незалежності України

опубліковано 23 серп. 2016 р., 04:06 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 24 серп. 2016 р., 23:27 ]
    23 серпня – о 9.00 год. біля будинку Броварської міської ради відбулося спільна з органами місцевого самоврядування урочиста церемонія підняття Великого Державного Прапора України.
    На церемонії були присутні голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, міський голова м.Бровари І.В.Сапожко, заступники міського голови, керівник апарату райдержадміністрації, учасники АТО, працівники структурних підрозділів адміністрації, депутати всіх рівнів, представники громадських, молодіжних організацій, місцеві ЗМІ.
    З вітальним словом до присутніх зверталися міський голова м.Бровари І.В.Сапожко, голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, в.о. начальника управління інфраструктури Київської облдержадміністрації Ю.О. Артеменко.
    Право підняти прапор було надано військовослужбовцям, що захищали територіальну цілісність України на сході нашої держави.
    Міський голова м.Бровари І.В.Сапожко, голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько урочисто вручили паспорти молоді м.Бровари якій 24 серпня виконується 16 років.
    Аналогічні заходи були проведені у всіх населених пунктах Броварського району.
    Цього ж Дня в приміщенні великої зали райдержадміністрації відбулися урочистості присвячені 25-й річниці Незалежності України.
    В заході взяли участь голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, голова Броварської районної ради С.М.Гришко, народний депутат України П.О.Різаненко, Герой України В.І.Чернишенко, Герой Соціалістичної Праці П.Ф.Волоха, почесні жителі Броварського району, заступники голови адміністрації, заступники міського голови, керівник апарату райдержадміністрації, сільські, селищні голови, учасники АТО, працівники структурних підрозділів адміністрації, депутати всіх рівнів, представники громадських, молодіжних організацій, місцеві ЗМІ.
    Голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, голова Броварської районної ради С.М.Гришко урочисто вручили паспорти 9 молодим людям з Броварського району яким 24 серпня виконується 16 років.
    З вітальним словом до присутніх зверталися народний депутат України П.О.Різаненко, голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, голова Броварської районної ради С.М.Гришко.
    Рожівська сільська голова С.Д.Величенко спільно з головою Громадської ради ветеранів та учасників антитерористичної операції при Броварській районній державній адміністрації В.П.Біликом поклали квіти до меморіального знаку загиблих під час проведення АТО.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради було вручено Почесні грамоти, Подяки та цінні подарунки 40 жителям району. Почесною відзнакою Броварської районної ради «Знак пошани» різних ступеня було нагороджено 11 жителів Броварщини.
    Після закінчення відбувся концерт художньої самодіяльності аматорських колективів сіл і селищ Броварського району.
    З вітанням до мешканців Броварського району з нагоди 25 річниці Незалежності України звернулась Народний Артист України Лілія Oстапенко яка взяла участь в концерті.