На Броварщині відзначили День Соборності України

опубліковано 22 січ. 2015 р., 05:44 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 січ. 2015 р., 05:49 ]
    22 січня – на Броварщині відзначили День Соборності України за участю Міністра Кабінету Міністрів України Г.В.Онищенко, голови Київської облдержадміністрації В.М.Шандри, заступників голови Київської облдержадміністрації, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, виконуючого обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікової, міського голови м.Бровари І.В.Сапожка покладанням квітів у підніжжя пам’ятника Т.Г.Шевченка в м.Бровари.
    96 річницю з Дня Соборності України відзначили у всіх населених пунктах району ілюстративними виставками в бібліотеках. В загальноосвітніх закладах району відбулись лекції присвячені Дню Соборності України. Місцеві депутати, учні, актив населених пунктів поклали квіти до пам’ятних знаків борців за свободу та незалежність України.

22 січня 2015 р.