На Броварщині вшанували память загиблих та померлих ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

опубліковано 26 квіт. 2013 р., 03:28 Інформаційно-довідковий центр
    26 квітня – перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин прийняв участь у мітингу-реквієм ліквідаторам Чорнобильської катастрофи. Захід 27 роковини відбувся біля пам’ятника загиблим та померлим ліквідаторам четвертого енергоблоку атомної станції.

26 квітня 2013 р.

На мітингу були присутні голова районної ради А.В.Деменко, радник прем’єр – міністра України, голова громадської організації «Наше майбутнє» С.М.Федоренко, заступник міського голови м.Бровари В.О.Андрєєв, голова міськрайонної організації Союз Чорнобиль України М.М.Хрущенко, Начальник управління ГУ МНС України в Київській області М.М.Семиног, ліквідатори аварії на ЧАЕС, сім'ї померлих ліквідаторів, переселенці з зони відчуження, представники громадських, молодіжних організацій, учні загальноосвітніх шкіл.
    Від Броварської райдержадміністрації та районної ради ліквідаторам аварії на ЧАЕС було вручено 6 Почесних грамот з цінними подарунками і Знак Пошани ІІІ ступеня.
    До підніжжя пам’ятнику ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС були покладені живі квіти.
    Цього ж дня за участю голови Броварської адміністрації П.П.Іваненка у великій залі райдержадміністрації відбулася виїзне засідання міжвідомчої наради щодо стану додержання законодавства у сфері пенсійного забезпечення.
    На нараді присутні заступник прокурора Київської області С.В.Домбровський, начальник головного управління пенсійного фонду в Київській області В.Г.Фатхутдінов, прокурори всіх районів Київської області, голови райдержадміністрації Київської області.

26 квітня 2013 р.