На Броварщині вшанували память загиблих та ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

опубліковано 27 квіт. 2018 р., 01:19 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 27 квіт. 2018 р., 01:42 ]
   26 квітня 2018 року біля пам’ятного знаку загиблим в наслідок аварії на Чорнобильській АЄС відбувся міськрайонний мітинг-реквієм, присвячений 32-й річниці аварії.

В заході взяли участь: керівник апарату адміністрації К.В.Прянішнікова, голова Броварської районної ради С.М. Гришко,заступник міського голови Л.М. Виноградова, керуючий справами виконавчого комітету К.В. Кузнєцов, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, жителі району та міста, учнівська молодь та представники засобів масової інформації.

Керівництво району та м. Бровари звернулося до присутніх зі словами подяки тим, хто не пошкодував своє життя та здоров'я заради нашого майбутнього.

Після відзначення ліквідаторів пам'ятними подарунками, керівниками релігійних громад міста був проведений поминальна молебінь.

Пам’ять усіх загиблих у ліквідації вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Відбулося відкриття пам'ятних знаків, присвячених ліквідаторам аварії на ЧАЕСв населених пунктах Броварського району.

Пам'ятний знак учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС
смт Велика Димерка

В смт Велика Димерка в заході взяли участь: заступник голови Київської обласної державної адміністрації В.А.Кучер, заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, голова Броварської районної ради С.М. Гришко, голова Великодимерської ОТГ А.Б. Бочкарьов, голова Броварської районної ГО "Чорнобильський Спас" Скопич Я.Я.,  представники Броварської районної державної адміністрації та районної ради, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, жителі району, учнівська молодь та представники засобів масової інформації.

До присутніх учасників ліквідації зі словами вдячності за здійснений подвиг звернулися:

Голова                                      Заступник голови                                           Голова                                       Заступник голови
                    Великодимеркої ОТГ            Київської облдержадміністрації                  Броварської райради                 Броварської райдержадміністрації
                    А.Б. Бочкарьов                                   В.А. Кучер                                         С.М. Гришко                                    Ю.С. Плакся

Броварської районної ГО
"Чорнобильський Спас"
Я.Я. Скопич

Присутніх учасників та ліквідаторів тієї страшної аварії наголодили почесними грамотами, Знаками Пошани, нагрудними знаками та цінними подарунками.

Загиблих під час ліквідації вшанували покладанням квітів до пам'ятного знаку та хвилиною мовчання.

Пам'ятний знак учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС
с. Рожни

В мітингу-реквіємі, який відбувся в с. Рожни, взяли участь заступник  голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна,  голова Рожнівської сільської ради В.М. Кабиш, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АС, жителі району, учнівська молодь та представники засобів масової інформації.

До присутніх звернулися:

Застуник голови                                    Заступник голови                                            Голова
                                    Броварської райдержадміністрації                      Броварської райради                    Рожнівської сільської ради
                                                        Ю.С. Плакся                                           А.В. Гоголіна                                               В.М. Кабиш

Броварської районної ГО
"Чорнобильськи Спас"
Я.Я. Скопич

Присутніх учасників та ліквідаторів аварії нагородили почесними грамотами, нагрудними знаками та цінними подарунками.

Полеглих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятного знаку.

Пам'ятний знак учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС
   с. Зазим'є

В с.Зазим'є відбувся урочистий захід, присвячений 32-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

В заході взяли участь: заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна, голова Зазимської сільської ради Л.В. Спичак, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, жителі району, учнівська молодь та представники засобів масової інформації.

До присутніх звернулися:

Заступник голови                                                                                          Голова
                                                Броварської райдержадміністрації                                                        Зазимської сільської ради
                                                            Ю.С. Плакся                                                                                               Л.В. Спичак

Голова                                                                                                             Заступник голови
                                                Броварської районної ГО                                                                                    Броварської райради
                                                    Я.Я. Скопич                                                                                                          А.В. Гоголіна