На Броварщині вшанували пам'ять жертв Голодомору!

опубліковано 22 лист. 2019 р., 04:04 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 лист. 2019 р., 05:21 ]
   22 листопада 2019 року біля Меморіалу жертвам Голодомору 1932-1933 років, в с. Рожни  Броварського району Київської області, відбулись заходи з увічнення пам'яті мільйонів людей, які стали жертвами Голодомору 1932-1933 років в Україні та його наслідків, а також тих громадян, які пережили цю страшну трагедію в історії Українського народу.

На урочистому заході були присутніми: заступник голови Броварської районної державної адміністрації О. Юрченко, Рожнівський сільський голова В. Кабиш, голови сільських, селищних рад, представник релігійної громади, учнівська молодь та актив села.
   Перед присутніми виступив заступник голови райдержадміністрації. Ольга Борисівна розповіла про причини організованого сталінським тоталітарним режимом штучного голоду та його жахливі наслідки для українців, наголосила на необхідності збереження пам’яті про цю трагедію українського народу та недопущення повторення подібного у майбутньому..

По закінченню урочистостей священник відслужив панахиду. Присутні поклали квіти до меморіалу.