Начальник міськвідділу міліції провів виїзний прийом громадян

опубліковано 21 трав. 2015 р., 01:59 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 21 трав. 2015 р., 03:18 ]

Прийоми громадян, а саме з виїздом по селах району, дозволяють впізнати проблеми громадян на місцях та сприяють зміцненню довірливих стосунків з громадянами.
    У приміщенні Калитянської селищної ради очільник міськвідділу міліції спільно з начальником громадської безпеки зустрілися з мешканцями селища.
    Проблеми та питання, з якими селяни прийшли були різними. Між громадою та міліцією відбувся конструктивний діалог.
    Мешканці обговорили співпрацю активу села з дільничними Калитянського відділення міліції та надання їм допомоги в охороні громадського порядку. Зазначили, що певна верства населення готова допомагати міліції та виходити на спільні патрулювання, аби кожен мешканець відчував себе захищеним та у безпеці. Безперечно, участь у цій справі громадських формувань з охорони громадського порядку та громадських помічників дільничних інспекторів міліції в сільській місцевості необхідна і важлива.
    Микола Федорович розповів присутнім про права та обов’язки, покладені на громадські формування та наголосив селянам на серйозності на відповідальності, яку кожний бере на себе, стаючи частиною громадського формування у своєму селі.
    Полковник міліції уважно вислухав кожного із присутніх та запевнив, що за всіма переліченими фактами працівники здійснять перевірку у найкоротший термін та нададуть обґрунтовані відповіді, а проблемні питання будуть вирішені найближчим часом.
    Наприкінці зустрічі очільник Броварської міліції Микола Клименко зауважив, що завжди відкритий до діалогу з населенням. Роботи багато, проблеми є, але намагаємося у ході живого спілкування знаходити компроміси, в межах чинного законодавства вирішувати ті чи інші питання, аби наші громадяни почували себе захищеними.