На центральній площі селища Калита відбулись Громадські збори мешканців населеного пункту

опубліковано 6 лип. 2015 р., 05:22 Інформаційно-довідковий центр
    04 липня на центральній площі селища Калита відбулись Громадські збори мешканців населеного пункту.
    На порядку денному Громадських зборів розглядалися наступні питання:
1. Про стан надання медичної допомоги жителям смт.Калита.
2. Про роботу Броварського МВ(з обслуговування м.Бровари та Броварського району) ГУ МВС України в Київській області щодо розкриття злочинів на території селища Калита.
3. Про об’єднання територіальних громад в Броварському районі.
    В Громадських зборах взяли участь голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, селищний голова смт.Калита С.Я.Мороз, головний лікар Броварської Центральної районної лікарні В.В.Багнюк, виконуючий обов’язки директора комунального закладу «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» С.В.Горбань, начальник Броварського МВ(з обслуговування м.Бровари та Броварського району) ГУ МВС України в Київській області М.Ф.Клименко, начальник управління Пенсійного фонду в м.Бровари та Бровраському районі Л.І.Сенько, начальник Бровраської ОДПІ О.М.Письмений, в.о.начальника управління соціального захисту населення Г.А.Ткаченко., начальник Броварського районного Управління ГУ ДСНС в Київській області М.М.Семиног, в.о.начальника служби у справах дітей А.С.Солодка, депутати районної ради, представники громадських організацій, засобим масової інформації.
    До присутніх звертались голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко, селищний голова смт.Калита С.Я.Мороз, головний лікар Броварської Центральної районної лікарні В.В.Багнюк, виконуючий обов’язки директора комунального закладу «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги » С.В.Горбань, начальник Броварського МВ(з обслуговування м.Бровари та Броварського району) ГУ МВС України в Київській області М.Ф.Клименко.
    В резолюції Громадських зборів зазначили:
1. Повернути дислокацію швидкої медичної допомоги до селища Калита.
2. Відновити роботу відділення МВ(з обслуговування м.Бровари та Броварського району) ГУ МВС України в Київській області на території селища та укомплектувати його штатними працівниками.

4 липня 2015 р.