Найстаршій жительці Броварщини 106 років!

опубліковано 23 трав. 2017 р., 05:50 Інформаційно-довідковий центр
   22 травня начальник управління соціального захисту населення Броварської районної державної адміністрації Л.П. Яіцька разом з директором комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»Т.П. Козьменко привітали найстарішу жительку Броварщини – Сизоненко Олену Савеліївну, якій виповнилось 106 років.

Олена Савеліївна проживає на території об’єднаної Калитянської громади в селі Семиполки. Там вона прожила все життя. Багато випробувань було на її життєвому шляху – голодомор, війна, німецька окупація, примусова робота в Германії (Баварія), де вона працювала на фабриці, потім робота на полі в колгоспі, радгоспі.

З її слів батько і брат загинули на фронті, ще один брат помер маленьким під час голодування. Олена Савеліївна не була одружена і нині залишається самотньою.

Вона перебуває на обслуговуванні в відділенні догляду вдома територіального центру з 1 березня 1995 року, більше 22 років. Обслуговує весь цей час Олену Савеліївну соціальний працівник Печура Валентина Павлівна. Олена Савеліївна відноситься до соціального працівника як до рідної людини.

Олена Савеліївна була рада що її відвідали, привітали, передали квіти, подарунки, продуктовий набір та деяку гуманітарну допомогу, вона не втрачає життєвого оптимізму і передає всім вітання.