На Київщині у Національному історико-меморіальному заповіднику «Биківнянські могили» відбулися заходи до Дня вшанування пам’яті жертв політичних репресій.

опубліковано 18 трав. 2015 р., 04:43 Інформаційно-довідковий центр
    Президент України Петро Порошенко, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд, представники Адміністрації Президента та Уряду, голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко, делегація броварського району на чолі з головою Броварської райдержадміністрації Володимиром Сінько взяли участь в заходах до Дня вшанування пам’яті жертв політичних репресій, що відбулись в Національному історико-меморіальному заповіднику «Биківнянські могили»
    Учасники заходів та присутні вшанували пам’ять про жертв політичних репресій хвилиною мовчання та поклали квіти до братської могили.

18 травня 2015 р.