"НАМИСТО ТВОРЧОСТІ ДЛЯ ТЕБЕ, УКРАЇНО!"

опубліковано 21 серп. 2020 р., 05:27 Інформаційно-довідковий центр
    З 17 до 21 серпня 2020 року у фойє КЗБРР "Броварський районний будинок культури" проходила виставка робіт керівника  студії образотворчого мистецтва Олени Жданової та її вихованців, яка присвячена 29 річниці Незалежності України.
    Виставка презентувала неповторні роботи дітей студії, вікова категорія яких від 6 до 14 років.
    У своїх творчих роботах молоде покоління Броварського району відтворило настрій щасливих людей.
    Зі слів директора  КЗБРР "Броварський районний будинок культури" Валентини Бабич -" Проведення подібних заходів необхідне дітям, тому, що для них - це своєрідний звіт. Це радісна, хвилююча подія, яка створює незабутні враження. Ми дуже раді, що маємо можливість організовувати та проводити подібні заходи і таким чином підтримувати їхні прагнення до творчості".