Нарада голови Броварської райдержадміністрації з працівниками первинної ланки медичної допомоги Броварського району

опубліковано 15 бер. 2018 р., 05:08 Інформаційно-довідковий центр
   15 березня 2018 року у приміщенні актової зали Броварської центральної районної лікарні відбулась робоча нарада голови Броварської райдержадміністрації Клименка Миколи Федоровича з працівниками первинної ланки медичної допомоги Броварського району (головними лікарями медичних амбулаторій, завідувачами ФАПів).

Основне питання порядку денного – виконання Урядової програми реімбурсації «Доступні ліки».

Голова Броварської РДА Клименко М.Ф. наголосив на необхідності інформування кожного хворого, який має право скористатись програмою «Доступні ліки» та отримати необхідні лікарські засоби. Також зазначив, що в 2018 році до програми відшкодування державою вартості лікарських засобів додано ще 3 групи захворювань.

Також піднімалось питання участі всіх аптечних закладів, розташованих на території Броварського району в програмі «Доступні ліки».