Нарада клубних працівників Броварського району. Виїзний особистий прийом громадян

опубліковано 4 квіт. 2012 р., 00:02 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 квіт. 2012 р., 00:44 ]
    03 квітня – в малій залі Броварської районної державної адміністрації відбулася нарада клубних працівників Броварського району в якій взяли участь керівник апарату Ю.І.Кушніренко та заступник голови районної ради В.Є.Шульга.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
- підведення підсумків районних конкурсів;
- організаційні питання, щодо проведення конкурсу хореографії;
- збір інформації для підготовки квартального звіту;
- перевірка території закладів культури в рамках 2-х місячника благоустрою території;
- звернення директора коледжу культури і мистецтв про підготовку фахівців;
- перевірка закладів культури, планується проведення рейду по дискотекам;
- стан опалювальних систем закладів культури на сьогоднішній день;
- методичні рекомендації щодо проведення заходів: до дня Чорнобильської трагедії, Дня Перемоги;
- правова освіта;
- роздача копій паспортів археологічних пам’яток району.
    Крім питань зазначених вище піднімалися нагальні питання щодо неповної зайнятості фахівців (а саме переведення на повну ставку), ремонти закладів культури, забезпечення правопорядку під час проведення заходів та забезпечення протипожежної безпеки, вирішення питання приміщення для роботи колективів Броварського районного Будинку культури на час його реконструкції.
    Цього ж дня голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко провів виїзний особистий прийом громадян в Богданівській сільській раді.

3 квітня 2012 р.

Жителі с.Богданівка в усній формі порушили наступні питання:
- добудова сільського Будинку культури;
- капітальний ремонт даху в дитячому садку;
- проведення електропостачання в с.Новобогданівка;