Нарада про стан автодоріг Броварського району

опубліковано 19 трав. 2017 р., 01:36 Інформаційно-довідковий центр

19.05.2017 о 8-30 год. відбулась нарада під головуванням голови Броварської районної державної адміністрації Клименка М.Ф. щодо стану автомобільних доріг району. У нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Лук’яненко Р.М., начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації Заріцька О.М., представник ПрАТ «Коммунтранс» виконроб Ю.В.Сизий.
   Під час обговорень були визначені пріоритетні ділянки автомобільних доріг району, що потребують термінового ямкового та поточного дрібного ремонту.
   За результатами наради голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф. дав доручення відділу житлово-комунального господарства: підготувати звернення до голови Київської обласної державної адміністрації Горгана О.Л., народних депутатів України Різаненка П.О. та Міщенка С.Г. про надання допомоги у виділенні коштів для проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах Броварського району; вивчити можливість фінансування ремонту доріг загального користування сільськими та селищними радами відповідно до статей Бюджетного кодексу України і довести зазначену інформацію до відома сільських і селищних голів на розширеній оперативній нараді у голови Броварської районної державної адміністрації 22.05.2017.