Нарада щодо перспективного плану об’єднання територіальних громад в Броварському районі

опубліковано 19 лип. 2016 р., 05:19 Інформаційно-довідковий центр
    19 липня – голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько спільно з головою районної ради С.М.Гришко провів нараду щодо перспективного плану об’єднання територіальних громад в Броварському районі.
    На нараді присутні заступник голови адміністрації та районної ради, депутати Київської обласної ради, голови фракцій районної ради, депутати районної ради.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
- Про розгляд запропонованого Департаментом містобудування та архітектури Київської облдержадміністрації перспективного плану об’єднання територіальних громад Броварського району.
- Про розгляд пропозицій голів сільських, селищних рад щодо об’єднання територіальних громад Броварського району.
- Про розгляд пропозиції Броварської райдержадміністрації та районної ради щодо об’єднання територіальних громад Броварського району.

19 липня 2016 р.