Нарада щодо підготовки до відправки гуманітарної допомоги та матеріально-технічних засобів в зону проведення АТО

опубліковано 6 квіт. 2017 р., 05:51 Інформаційно-довідковий центр

6 квітня - голова Броварської райдержадміністрації Клименко М.Ф. провів нараду щодо підготовки до відправки гуманітарної допомоги та матеріально-технічних засобів від Броварського району для військових підрозділів Київщини, що беруть участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України.
    На нараді обговорили питання проведеної закупівлі, волонтерськими організаціями та благодійними фондами, гуманітарної допомоги, матеріально-технічних засобів згідно поданих заявок від окремих підрозділів ЗСУ Київщини, що захищають територіальну цілісність держави на сході України.
    Учні загальноосвітніх шкіл району та вихованці центру дитячої та юнацької творчості передали захисникам вітчизни поробки та листівки-вітання з Великоднем.