Нарада щодо Великої кільцевої дороги Київ-Чернігів-Нові Яриловичі

опубліковано 14 квіт. 2016 р., 06:19 Інформаційно-довідковий центр

14 квітня – в приміщенні малої зали районної державної адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації В.О.Сінька відбувалася нарада щодо Великої кільцевої дороги Київ-Чернігів-Нові Яриловичі через територію Броварського району.
    На нараді присутні голова Броварської районної ради Гришко С.М., керівник апарату адміністрації Прянішнікова К.В., заступник начальника державного агенства автомобільних доріг України служби автомобільних доріг у Київській області Максимчук В.Я., начальник відділу містобудування та архітектури Харитонюк Т.М., радник голови Броварської райдержадміністрації Вайсфельд Л.А., заступник начальника управління Держгеокадастру у Броварському районі Київської області Рябець О.П., сільські голови Пухівської, Рожівської, Рожнівської сільської ради.