Нарада щодо виявлення сміттєзвалищ на території Броварського району

опубліковано 6 квіт. 2017 р., 04:56 Інформаційно-довідковий центр

05 квітня - під головуванням голови Броварської районної державної адміністрації Клименка М.Ф. відбулась нарада щодо виявлення сміттєзвалищ на території Броварського району.
    В засіданні наради взяли участь голова районної ради Гришко С.М., перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Лук’яненко Р.М., заступник голови Броварської районної державної адміністрації Плакся Ю.С., секретар районної ради Гоголіна А.В., начальник відділу житлово-комунального господарства Заріцька О.М., начальник Броварського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Слива Ю.М., заступник начальника відділу слідства Броварського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Ткаченко О.М., сільські та селищні голови, керівники садових товариств району.
    На порядку денному розглядалися наступні питання:
1. Про наявність стихійних сміттєзвалищ на території району та механізм їх виявлення (інтерактивна мапа сміттєзвалищ України).
2. Про стан організації вивозу сміття в населених пунктах району.
3. Про необхідність приведення у належний санітарний стан територій та доріг біля садових товариств, укладання договорів зі спеціалізованими підприємствами на вивіз твердих побутових відходів (далі – ТПВ).
4. Про відповідальність фізичних осіб та керівників підприємств усіх форм власності за порушення Правил благоустрою населених пунктів та природоохоронного законодавства взагалі.
5. Про заходи щодо запобігання утворення стихійних сміттєзвалищ у майбутньому.
6. Про вирішення проблемного питання електропостачання садових товариств та сплату за спожиту електроенергію.
   Головою адміністрації Клименком М.Ф. були дані наступні доручення:
    1. Княжицькому сільському голові звернутись до Броварського відділу поліції про вжиття заходів щодо власників приватної території (банку), на території якої утворилось стихійне сміттєзвалище та не ліквідовується протягом тривалого часу.
    2. Відділу житлово-комунального господарства:
- направити в газету «Нове життя» для друку перелік комунальних підприємств, які надають послуги з вивозу сміття;
- звернутись з листом до Служби автомобільних доріг в Київській області про необхідність прибирання узбіччя автомобільних доріг;
- протокол наради та перелік організацій, що спеціалізуються на перевезенні сміття, направити до сільських і селищних рад з метою ознайомлення та подальшого інформування керівників садових товариств для вжиття ухвалених на нараді заходів.
    3. Керівникам садових товариств:
- надати відділу житлово-комунального господарства Броварської районної державної адміністрації через сільських та селищних голів або безпосередньо у відділ (каб. 321) інформацію про наявні договори зі спеціалізованими підприємствами на вивіз ТПВ, у разі відсутності зазначених договорів укласти їх у найкоротші терміни;
- облаштувати у кожному садовому товаристві майданчик для збору ТПВ;
- протягом 10-14 квітня 2017 року провести суботники за участю керівників та членів садових товариств з метою ліквідації стихійних сміттєзвалищ на територіях та автомобільних дорогах біля садових товариств;
- для коригування існуючих договорів на електропостачання звернутись до Броварського РП ПАТ «Київобленерго».
    4. Сільським і селищним головам:
- надати до відділу житлово-комунального господарства інформацію щодо організації вивозу сміття в кожному населеному пункті (копії актів виконаних робіт, копії рішень про затверджені тарифи на вивіз ТПВ, інформацію про наявність укладених договорів зі спеціалізованими підприємствами на вивіз сміття);
- визначити у кожній сільській і селищній раді відповідальну особу за збір інформації щодо утворення стихійних сміттєзвалищ та поводженням з твердими побутовими відходами;
- залучити громадські формування до виявлення фактів порушення Правил благоустрою (здійснювати рейди з фіксацією порушень, складати акти для подальшої передачі сільським і селищним радам з метою розгляду на адміністративних комісіях);
- провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення.
    5. Броварському відділу поліції:
- надати інформацію про хід досудового розслідування кримінального провадження щодо випадку завезення львівського сміття на територію району;
- надати роз’яснення щодо відповідальності фізичних осіб та керівників підприємств усіх форм власності за порушення Правил благоустрою населених пунктів та природоохоронного законодавства взагалі;
- збільшити інтенсивність патрулювань вздовж автомобільних доріг для запобігання утворення несанкціонованих сміттєзвалищ та у разі виявлення порушень вживати посилених заходів.