Нарада щодо виділення коштів медичних субвенцій на відшкодування інсулінів на 2017 рік

опубліковано 15 трав. 2017 р., 23:00 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 16 трав. 2017 р., 02:41 ]

15 травня 2017 року в приміщенні малого залу Броварської районної державної адміністрації перший заступник голови адміністрації Р.М. Лук'яненко провів спільну нараду щодо виділення коштів медичних субвенцій на відшкодування інсулінів на 2017 рік та додаткової потреби підрахунків станом на 01.05.2017 року Броварської районної центральної лікарні.

В нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації К.В. Прянішнікова, заступник Броварського міського голови  Л.М. Виноградова, начальник управління фінансів Броварської міської ради Н.І.Постернак, начальник управління фінансів Броварської райдержадміністрації О.Ж. Миргородська, головний бухгалтер Броварської ЦРЛ Т.М. Бугайчук, депутат районної ради В.Є. Шульга, заступник голови Калитянської ОТГ В.Д. Шпак, начальник фінансового управління Калитянської ОТГ О.І. Дробязко.

Відповідно до поядку денного розглянули питання  щодо виділення коштів на потребу інсулінів на 2017 рік з врахуванням медичних субвенції на відшкодування в Броварській ЦРЛ.

Вирішили:
  -  Броварській ЦРЛ розробити та подати на розгляд сесії Броварської міської ради, Броварської районної ради, Калитянської ОТГ програми щодо додаткових коштів потреб з місцевих бюджетів на відшкодування за інсуліни .