Нарада з керівниками комунальних підприємств району

опубліковано 13 серп. 2015 р., 04:44 Інформаційно-довідковий центр
      13 серпня 2015 року у великій залі Броварської районної державної адміністрації відбулася нарада  з керівниками комунальних підприємств району під головуванням заступника голови райдержадміністрації О.О. Щербакова.

В роботі сесії взяли участь начальник відділу житлово-комунального господарства Н.І.Лях, начальник віділу освіти Л.Г.Чайка, начальник Броварського районного центру первинної медико-санітарної допомоги О.П.Гаркуша, головний інженер газової філії ПАТ "Київоблгаз" М.М.Ювченко, заступник директора Центру муніципального управління і розвитку В.С.Пашков,  директори КП, голови сільських, селищних рад, представники засобів масової інформації.

На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
     1. Про виконані роботи по приписах та зауваженнях працівників газового господарства зазначених в актах обстеження Броварської філії ПАТ «Київоблгаз».

2. Про проведення навчання працівників обслуговуючого персоналу котелень (операторів) з видачею відповідних посвідчень.

3. Про повірку приладів обліку природного газу, де закінчився термін їх дії.

4. Про підготовку житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 років.