Підготовка житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років розпочалась

опубліковано 9 черв. 2015 р., 03:50 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 9 черв. 2015 р., 04:44 ]
    04 червня в приміщенні великої зали райдержадміністрації відбулась нарада з питання підготовки житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.
    На нараді присутні перший заступник голови Броварської районної адміністрації Кукшин В.М., начальник відділу житлово-комунального господарства        Лях Н.І., головний спеціаліст з охорони праці Кузьменко С. М., заступник начальника державної інспекції нагляду за об’єктами котлонагляду та підіймальними спорудами Колесник М. Г., головний державний газотехнічний інспектор державної інспекції нагляду у газовому комплексі та хімічній промисловості територіального управління Держгірпромнагляду у Київській області та м. Києві Силенок В. А., начальник Броварської філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз» Хворостянко В. М., заступник головного редактора Броварської міськрайонної газети «Нове життя» Небрат В. І., начальник відділу освіти Чайка Л. Г., директори загально-освітніх навчальних закладів та відповідальні за газові котельні, сільські та селищні голови, директори комунальних підприємств.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація Держгірпромнагляду з питань забезпечення безаварійної та безпечної експлуатації котлів, котельного обладнання у осінньо-зимовий період 2015-2016 років.
2. Про підготовку житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.
3. Про важливість безпечної експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки, дотримання вимог регламентуючих документів та необхідність своєчасного проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці.
4. Пропозиції та інформування щодо реконструкції котелень, працюючих на природному газу, перевід їх на котельні, які працюють твердому паливі та дерев’яних пілетах.