Нарада з питань протипожежного стану в дошкільних та загальноосвітніх закладах, закладах охорони здоров'я із амбулаторним лікуванням, будинках для людей похилого віку та інвалідів Броварської райдержадміністрації

опубліковано 12 січ. 2018 р., 01:22 Інформаційно-довідковий центр

11 січня заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся провів нараду з питань протипожежного стану в дошкільних та загальноосвітніх закладах, закладах охорони здоров'я із амбулаторним лікуванням, будинках для людей похилого віку та інвалідів Броварської райдержадміністрації.

В нараді взяли участь: начальник господарської рупи відділу освіти Зарічняк А.Д., начальник відділу ЦЗ Броварського РВ ДСНС у Київській області Лічагін А.О., представник відділу фінансів, начальник управління праці та соціального захисту Яіцька Л.П., виконуюча обов'язки завідувача сектору з питань цивільного захисту Завалій В.В.

Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Аналіз та узагальнення протипожежного стану в дошкільних та загальноосвітніх закладах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинків для людей похилого віку та інвалідів.
   2. План усунення недоліків та приведення даних закладів в належний протипожежний стан відповідно до вимог чинного законодавства України.
   3. Щодо можливості передбачення коштів в бюджеті на 2018 рік для виконання заходів пожежної безпеки у відповідних установах та організаціях в межах компетенції.
   4. Підготовка до опалювального сезону 2018-2019 років. (Приведення вузлів обліку котелень до належного стану)

Заслухавши доповіді і звіти керівників та представників установ щодо недоліків протипожежного стану в дошкільних та загальноосвітніх закладах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинків для людей похилого віку та інвалідів, заступником голови Броварської РДА були надані наступні доручення:
   - продовжувати заходи щодо усунення виявлених недоліків;
   - забезпечити встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації з закладах освіти, медицини, соціального призначення;
   - забезпечити установи  первинними засобами пожежогасіння;
   - обробити дерев‘яні елементи горищного покриття закладів вогнезахисним розчином;
   - відділу фінансів Броварської РДА передбачити кошти в 2018 році для виділення на ремонт покрівлі закладу соціального призначення.