Нарада з питань щодо соціального захисту учасників АТО/ООС, які проживають на території Броварського району.

опубліковано 30 вер. 2020 р., 06:59 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 30 вер. 2020 р., 07:01 ]
    29 вересня 2020 року у Броварській райдержадміністрації відбулася робоча нарада за головуванням голови Броварської райдержадміністрації
Георгія Біркадзе.
    Присутні: О. Мордач - керівник апарату Броварської районної державної адміністрації, Л. Яіцька - начальник управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації, Я. Фьодоров - керівник громадського формування «Княжий дозор» - учасник АТО, Р. Комендант - член обласної координаційної ради учасників АТО, учасники АТО.

Робочу зустріч з учасниками АТО голова адміністрації Георгій Біркадзе розпочав з проблемних питань, які на сьогодні їх турбують. Зокрема, це питання про створення координаційної ради при Броварській райдержадміністрації, надання медичного обслуговування учасникам АТО/ООС та створення центру для обслуговування даної категорії населення у Броварському районі. Також голова попросив конкретизувати інформацію щодо допомоги, яка надається управлінням соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації, безпосередньо пільговим категоріям, а саме – учасникам антитерористичної операції та учасникам бойових дій.
    Лариса Яіцька – надала роз’яснення щодо функцій та посадових обов’язків, якими безпосередньо займається управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації.
    Георгій Біркадзе – звернувся до присутніх з проханням надати конкретні питання та проблематику, з якими щоденно зіштовхуються учасники бойових дій при вирішенні повсякденних проблем.
    Ян Фьодоров – зазначив, що нарікань на роботу управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації не має. Між управлінням та даною категорією населення існує конструктивна співпраця. Учасники АТО користуються всіма пільгами, які передбачені законодавством України.
    Серед проблемних питань, які на сьогодні їх хвилюють є:
- надання приміщення для розміщення стоматологічного кабінету;
- безоплатне виділення лікарських засобів при стаціонарному лікуванні;
- відкриття меморіалу загиблим в АТО на території Княжицької сільської ради.
    Лариса Яіцька – внесла пропозицію, що для вирішення ряду нагальних питань, необхідно створити координаційну раду, у яку входили б представники кожного населеного пункту району.
    Голова адміністрації підтримав дану пропозицію та запропонував найближчим часом організувати спільну нараду з запрошенням керівників медичної галузі Броварського району для розгляду проблемних питань щодо соціального та медичного обслуговування учасників АТО та їх вирішення.