Нарада з питань територіальної оборони

опубліковано 24 січ. 2018 р., 06:19 Інформаційно-довідковий центр
   24 січня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф. провів нараду з питань територіальної оборони

В нараді взяли участь: керівний склад та члени штабу 4-го району територіальної оборони, начальник управління фінансів Миргородська О.Ж., начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Мотрич Л.М.

Згідно порядку денного розглянули наступні питання:
   1. Виконання заходів щодо організації роботи штабу територіальної оборони,
   2. Стан комплектування загонів територіальної оборони особовим складом,
   3. Стан матеріально-технічного забезпечення загонів територіальної оборони та перспективи
   4. Обговорення питання щодо визначення місця розташування позаміського запасного пункту управління та його облаштування.
   5. План заходів з територіальної оборони на 2018 рік,
   6. Різне

Вирішили:
   - підготувати проект програми про мобілізаційну підготовку та мобілізацію;
   - з представниками поліції, керівниками громадських формувань, головами сільських та селищних рад, представниками Броварського ОМВК провести нараду;
   - провести роз’яснювально-агітаційну роботу по територіальній обороні у засобах масової інформації та на офіційному сайті Броварської райдержадміністрації.