Нарада з питань виконання Указу Президента України стосовно проведення часткової мобілізації у 2015 році

опубліковано 7 трав. 2015 р., 06:33 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 7 трав. 2015 р., 06:55 ]

07 травня – голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів нараду з питання виконання Указу Президента України стосовно проведення часткової мобілізації у 2015 році.
    На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови Броварської райдержадміністрації, комісар Броварського міськрайонного військового комісаріату В.А.Ноженко, начальник Броварського МВ ГУ МВС М.Ф.Клименко, представник СБУ, сільські, селищні голови, начальники військово-облікового столу сільських, селищних рад.
    Військовий комісар Броварського міськрайонного комісаріату В.А.Ноженко доповів присутнім про стан виконання Указу Президента України стосовно проведення п’ятої хвилі мобілізації до лав Збройних Сил України. Начальник Броварського МВ ГУ МВС М.Ф.Клименко доповів про дії правоохоронних органів щодо осіб, які ухиляються від мобілізації.
    Голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько дав доручення сільським, селищним головам посилити контроль над проведенням п’ятої хвилі мобілізації до лав Збройних Сил України.