Нарада з сільськими, селищними головами

опубліковано 17 черв. 2011 р., 00:27 Адміністратор домена   [ оновлено 17 черв. 2011 р., 00:29 ]
06.06.2011
Під керівництвом голови Броварської районної державної адміністрації П.П. Іваненка відбулась нарада з сільськими, селищними головами з питань виконання бюджету за ІІ квартал 2011 року, формування паспортів сіл та селищ району, контролю голів сільських та селищних рад за ремонтом шкіл та НВК району. У нараді взяли участь заступники голови Броварської районної державної адміністрації, начальник Броварської ОДПІ, начальник фінансового управління, начальник Броварського районного дорожнього управління. В ході наради було також розглянуто основні положення Закону України «Про доступ до публічної інформації». Особливий акцент наголошено на практичних кроках органів виконавчої влади та місцевого самоврядування по його виконанню.
За результатами наради головою райдержадміністрації П.П. Іваненком поставлені конкретні завдання з обговорених питань та терміни їх виконання.