Нараду щодо посилення режимно-охоронних заходів об'єктів життєзабезпечення населення

опубліковано 20 лип. 2018 р., 05:36 Інформаційно-довідковий центр
   19 липня 2018 року в приміщенні малої зали Броварської райдержадміністрації виконуючий обов'язки голови Броварської адміністрації Плакся Ю.С. провів нараду щодо посилення режимно-охоронних  заходів об'єктів життєзабезпечення населення.

В нараді взяли участь: начальник відділу житлово-комунального господарства адміністрації Заріцька О.М., головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату адміністрації Степанюк О.М. (секретар), головний інженер Броварської філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз» Дацюк О.В., начальник Броварського районного підрозділу ПрАТ «Київобленерго» Слива Ю.М., головний інженер філії «Броварське дорожньо-експлуатаційне управління» Мойсієнко В.В., голова Калинівської селищної ради Булкот В.С., керівники комунальних підприємств, що надають послуги з водопостачання, представники правоохоронних органів.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
   1. Про стан організації системи антитерористичної захищеності стратегічно важливих об'єктів життєзабезпечення населення та дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 10.08.1993 № 615 «Перелік об'єктів підвищеної небезпеки підприємств, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, що підлягають обов'язковій охороні підрозділами Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ за договорами».
   2. Про вжиття заходів щодо забезпечення організації належного рівня системи антитерористичної захищеності стратегічно важливих об'єктів життєзабезпечення населення, дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 10.08.1993 № 615 та посилення режимно-охоронних заходів об'єктів критичної інфраструктури та життєзабезпечення населення.
   3. Про наявність та приведення документації щодо організації системи антитерористичної захищеності стратегічно важливих об'єктів критичної інфраструктури та життєзабезпечення населення до вимог чинного законодавства.

Вирішили:
   1. Керівникам та представникам Броварського районного підрозділу ПрАТ «Київобленерго», Броварської філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз», філії «Броварське дорожньо-експлуатаційне управління», комунальних підприємств, що надають послуги з водопостачання, вжити заходи щодо посилення охорони об'єктів критичної інфраструктури та життєзабезпечення населення, в т.ч. шляхом обладнання їх системою сигналізації та відеоспостереження, облаштування огорож, залучення підрозділів поліції охорони при МВС України та громадських формувань з охорони громадського порядку на території Броварського району тощо.
   2. Керівникам та представникам Броварського районного підрозділу ПрАТ «Київобленерго», Броварської філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз», філії «Броварське дорожньо-експлуатаційне управління», комунальних підприємств, що надають послуги з водопостачання, привести документацію щодо організації системи антитерористичної захищеності стратегічно важливих об'єктів критичної інфраструктури та життєзабезпечення населення до вимог чинного законодавства.